“Tko je vjeran u najmanjem, i u najvećem je vjeran!” bilo je geslo ovogodišnjih obećanja Franjevačke mladeži u Koprivnici.
U subotu, 15. rujna u župi Svetog Antuna Padovanskog u Koprivnici na svetoj misi u 18:30 sati troje framaša obnovilo je svoja obećanja, a jedna framašica dala ih je prvi put.
Euharistijsko slavlje vodio je fra Franjo Jasenović, duhovni asistent mjesnog bratstva, koji je framaše potaknuo da ostanu vjerni u malome i žive na slavu Bogu. Nakon euharistijskog slavlja uslijedio je program u samostanskoj dvorani na kojem je prikazan prigodni video koji su pripremi domaći framaši.
___
Ovim putem želimo zahvaliti braći i sestrama iz našeg područja koji su nas došli podržati i pružiti nam potporu. Posebno zahvaljujemo framašima i njihovim duhovnim asistentima iz Čakovca i Varaždina te Kloštra Podravskog i Zagreba. Još posebnije želimo zahvaliti Osječkomu područnom bratstvu i njihovoj blagajnici (nekada našoj framašici) Matei Čelik na predivnom iznenađenju u obliku videa koji su snimili na područnom kapitulu Osječkoga područnog bratstva Frame. Puno nam znači njihova podrška i poticaj da ne odustanemo. Hvala vam!
Lucija Petrović, Frama Koprivnica

